Kviečiame atviruosius jaunimo centrus ir erdves į mokymus „Pavydi, reiškia myli? Smurto paauglių santykiuose ABC“!

2022-07-14

Kviečiame į mokymus Atviruosius jaunimo centrus ir erdves.

Mokymai skirti su jaunimu dirbantiems asmenims - jaunimo darbuotojams ir jų lankytojams.

Mokymų tikslas – padėti jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims suprasti sveikų, pagarbių santykių ABC, atpažinti nepagarbų elgesį, rasti būdų šį elgesį keisti, ugdyti supratingą elgesį, priimti ir gerbti visus žmones, atpažinti ir įvardyti lyčių stereotipų keliamą žalą, supratimą apie skirtingas tapatybes.

Mokymų data: liepos 28-29 d. (ketvirtadienis - penktadienis). Dvi dienos po 6-7 valandas (planuojamas laikas: I d. 10.00 val. - 17.00 val., II d. 9:00-16:00 val.).

Mokymų vieta: Kaunas (tiksli viešbučio vieta derinama).

Registracija iki liepos 22 d. Planuojama atrinkti nuo 15 iki 20 asmenų grupę.

Registracijos forma

Užsiregistravę ir atrinkti dalyviai kvietimą, programą ir susitikimo nuorodą gaus nurodytu el. paštu iki mokymų pradžios - liepos 25 d. imtinai.

Planuojama į mokymus atrinkti jaunimo darbuotoją ir du / tris jaunuolius nuo vieno AJC atstovaujant 3-4 asmenims, įskaitant jaunimo darbuotoją. Prašome registruojantis jaunimo darbuotojui nurodyti ne tik savo, bet ir jaunuolių kontaktinius duomenis, kuriuos galėsite supildyti anketos pabaigoje esančiuose klausimuose.

Po mokymų bus išduodami pažymėjimai, galimas ir nepilnamečių asmenų dalyvavimas su tėvų sutikimais bei galimybių pasais.

Mokymų lektorės - Rugilė Butkevičiūtė ir Dovilė Masalskienė.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad tie kas negalės sudalyvauti mokymuose gyvai, rugpjūčio 24 ir 29 d. turės progą nuotoliniu būdu sudalyvauti praktinuose smurto tarp jaunimo prevencijos mokymuose, kurie skirti jaunimo darbuotojams ir specialistams dirbantiems su jaunimu.

Registracija į nuotolinius mokymus

Kontaktai pasiteiravimui – Jaunimo reikalų agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyresnioji patarėja Gintarė Stankevičienė, el.p. [email protected], tel. 8 683 63179.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022