Mokymai ir renginiai

Kviečiame įgyti tarptautinės patirties ir kelti kompetencijas dalyvaujant „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ programų finansuojamuose mokymo renginiuose. Nei nuotoliniai, nei gyvi mokymai ir kelionės į juos atrinktiems dalyviams nieko nekainuos.

Mokymo kursų, seminarų, pažintinių vizitų, į kuriuos Jaunimo reikalų agentūra siunčia dalyvius, sąrašas kiekvieno mėnesio pradžioje skelbiamas šio puslapio apačioje. Artėjant registracijos pabaigos datai skelbimai lietuvių kalba publikuojami www.erasmus-plius.lt skiltyje „Renginiai“ -„Jaunimas“ bei www.solidarumokorpusas.lt „Naujienų“ skiltyse.

Kodėl verta dalyvauti tarptautiniuose mokymo renginiuose?

  • Susipažinsite su nuolat tobulėjančiais metodiniais įrankiais, taikomais darbui su jaunimu.
  • Susitiksite su kolegomis, kurie galimai ateityje taps jūsų tarptautinių projektų partneriais.
  • Įgysite tarpkultūrinės patirties.
  • Išmoksite ne tik rengti kokybiškus „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ projektus, bet ir pritaikyti žinias dirbant vietiniame ar nacionaliniame lygmenyje.

Su dalyvių siuntimo tvarka galite susipažinti atsisiuntę šiuos dokumentus:

Kilus klausimams apie tarptautinius mokymo renginius, kreipkitės el. paštu [email protected]

Mokymo kursų, seminarų, pažintinių vizitų, į kuriuos registracija baigiasi gruodžio mėnesį, sąrašas: (Registracija į atrankas – paspaudus nuorodas)

Gyvi mokymo kursai:

BiTriMulti Training Course. (lietuviškai: BiTriMulti: mokymo kursas Dubline) Registracija iki gruodžio 2 d. 

Look up! Critical thinking in and about youth work. (Lietuviškai: Mokymo kursai: „Pakelk akis! Kritinis mąstymas apie darbą su jaunimu“) Registracija iki gruodžio 5d. 

APPETISER - An introduction on how to use the ‘Erasmus+ Youth’ Programmes (and related) for international youth work. Registracija iki gruodžio 9d.

Star of Europe Latvia. Registracija iki gruodžio 15 d.

Nuotoliniai mokymo kursai:

Online Youthpass workshops for trainers #I - Putting learning on the agenda. (Lietuviškai: „Youthpass” dirbtuvės mokymų vadovams (#1) Reistracija iki gruodžio 4 d

[email protected]: Reinforcing the Youth Guarantee. (Lietuviškai: Seminaras [email protected]: Jaunimo garantijų stiprinimas) Registracija iki lapkričio 30 d.

 

 

 

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022