Kviečiam jaunimą, su jaunimu dirbančius asmenis į Lytiškumo ugdymo mokymus, Kauno mieste liepos 7-8 d.

2022-06-13

Jaunimo reikalų agentūra kviečia jaunimą, su jaunimu dirbančius asmenis į Lytiškumo ugdymo mokymus, Kauno mieste liepos 7-8 d.

Mokymais siekiame ugdyti sąmoningumą šiai temai, padėti su jaunimu dirbantiems asmenims ir jaunimo darbuotojams lytiškumo temas integruoti į darbo specifiką, kurti lygiavertį ir pasitikėjimu grįstą santykį keliant nepatogius klausimus ir diskutuojant lytiškumo temomis.

Mokymų tikslas – skatinti pagarbą ir pakantumą vienų kitiems, mažinti patyčių apraiškas, padėti jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims suprasti nepagarbų elgesį, rasti būdų šį elgesį keisti, ugdyti supratingą elgesį, priimti ir gerbti visus žmones, atpažinti ir įvardyti lyčių stereotipų keliamą žalą, skatinti pakantumą LGBT+ asmenims, supratimą apie skirtingas tapatybes.

Mokymai vysk GYVAI, Kauno mieste liepos 7-8 d.

Mokymų lektorės - Lina Januškevičiūtė ir Indrė Maršantaitė.

Preliminari mokymų pradžia pirmąją dieną 10 val., o pabaiga antrąją dieną 17 val.

Mokymuose laukiame įvairių amžiaus grupių asmenų, tiek jaunimo ar jaunimo organizacijų atstovų ir (ar) su jaunimu dirbančių (mokytojų, soc. darbuotojų, jaunimo darbuotojų ir kitų, kuriems rūpi ši tema). Planuojamas grupės dydis apie 20 asmenų.

Visas mokymų išlaidas padengiame, išskyrus kurą ar viešojo transporto bilietus.

Registracija atvira iki birželio 27 d. imtinai, su atrinktais dalyviais bus susisiekiama iki birželio 29 d. imtinai.

REGISTRACIJA

Kontaktai pasiteiravimui – Jaunimo reikalų agentūros vyresnioji patarėja Gintarė Stankevičienė, [email protected], 8 683 63179.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022