Informacija apie 2022 m. I termino „Erasmus+“ jaunimo srities 1 veiksmo ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų finansavimo rezultatus

2022-06-11

Informacija apie 2022 m. I termino „Erasmus+“ jaunimo srities 1 veiksmo ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų finansavimą bus paskelbta paskutinėmis birželio dienomis Jra.lt, Erasmus-plius.lt ir Solidarumokorpusas.lt interneto svetainėse.

Jaunimo reikalų agentūra per dešimt darbo dienų nuo sprendimo paskelbimo taip pat informuos paraiškas pateikusias organizacijas apie skirtą ar neskirtą „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ finansavimą paraiškose nurodytais el. pašto adresais.

Birželio pab. organizuojamas Jaunimo reikalų agentūros Projektų atrankos komiteto posėdis, kuris pateiks siūlymą dėl projektų finansavimo Jaunimo reikalų agentūros (JRA) direktoriui, remdamasis reitinguotu projektų sąrašu pagal kokybės vertinimą, informacija apie turimas lėšas, informacija apie paraiškas pateikusių organizacijų finansinius ir administracinius gebėjimus, esant reikalui, ir paraiškų turiniu. Galutinį sprendimą dėl paraiškų finansavimo priima JRA direktorius.

„Erasmus+“ jaunimo srities 2 veiksmo projektų finansavimo rezultatus planuojama skelbti liepos viduryje.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022