Skelbiama registracija į jaunimo reikalų koordinatorių komunikacijos mokymus

2022-06-06

Jaunimo reikalų agentūra, siekiant metodiškai palaikyti jaunimo reikalų koordinatorius, organizuoja nepertraukiamus 2 modulių mokymus apie komunikaciją.

Mokymų tikslas - suteikti reikiamas kompetencijas jaunimo reikalų koordinatoriams tinkamai taikyti komunikacijos būdus ir formas su sprendimų priėmėjais ir jaunais žmonėmis.

Mokymų programą sudaro 2 moduliai, kurių vienas trunka 2 darbo dienas. Modulių temos ir datos:

Mokymų vadovė – Agnė Belickaitė, strateginės komunikacijos konsultantė, dirbusi su didžiausiais prekės ženklais privačiame bei viešajame sektoriuje.

Registracija į mokymus vyksta iki š. m. birželio 27 d. (imtinai).

Registracijos anketa

SVARBU! Mokymuose dalyvauti bus atrinkta iki 25 dalyvių.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Privaloma el. paštu: [email protected] atsiųsti įstaigos, kurioje dirbama, raštišką sutikimą, kad įstaiga sutinka išleisti darbuotoją į visų modulių mokymus.

Visų modulių mokymai vyks darbo dienomis, nepertraukiamai. Mokymų programa - derinama. Apie tikslią mokymų programą bus informuoti atrinkti mokymų dalyviai.

Mokymai vyks gyvai (ne nuotoliniu būdu). Atrinktiems mokymų dalyviams bus apmokomos apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos. Transporto išlaidas iki mokymų vietos apmoka pats dalyvis. Apie tikslią mokymų vietą bus informuoti atrinkti mokymų dalyviai.

Mokymų dalyviams, išklausiusiems visas mokymų programoje numatytas temas, bus išduodami mokymų baigimo pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo – Laima Jasionytė, tel. 8 634 53 842, el. p. [email protected]

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022