Dėl „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų veiklų organizavimo

2022-05-27

Atkreipiame projektus vykdančių organizacijų dėmesį, kad nuo 2022-05-01 Lietuvos Vyriausybei nutraukus ekstremalią situaciją dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvoje nėra oficialių apribojimų renginių organizavimui ir kelionėms į Lietuvą, tad „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“  projektų veiklos Lietuvoje turi būti vykdomos kontaktiniu būdu (fizinis mobilumas).

Jei pagal projekto paraišką veikla organizuojama kitoje šalyje, kurios Vyriausybė nėra paskelbusi dėl COVID-19 taikomų oficialių apribojimų veiklų organizavimui toje šalyje ar nekeliavimo į jų šalį, veiklos toje šalyje taip pat organizuojamos įprasta tvarka, t.y. kontaktiniu būdu, laikantis dotacijos sutarties sąlygų.

Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintos tvarkos* dėl  „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai dėl koronaviruso paplitimo galioja, tačiau gali būti taikomos tik šiais atvejais:

Pastaba. 2022 m. balandžio 1 d. Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – JRD) Vyriausybės nutarimu pervadintas į Jaunimo reikalų agentūrą. Dėl įstaigos pavadinimo pakeitimo nėra būtina keisti tvarkas ir kitus dokumentus, kurie buvo patvirtinti JRD – jie lieka galioti.

Tvarkos:

Nurodytos tvarkos paskelbtos ČIA - „Erasmus+“ ir ČIA - „Europos solidarumo korpuso“.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022