Kviečiame žaisti PROTOTO ir dalyvauti Europos egzamine 2022!

2022-05-05

KAS TAI?

„Europos egzaminas“ – tai trumpas, nuotaikingas ir įdomus žinių apie Europos Sąjungą konkursas, skirtas paminėti Europos dieną, pasitikrinti žinias arba sužinoti ką nors naujo!**

Gegužės 9 d. nuo 08 iki 20 val. „Europos egzamino“ portale atsakykite į 10 klausimų apie Europos Sąjungą ir sužinokite, kad žinote!

Meskite iššūkį savo draugams ar kolegoms – kartu pagilinkite savo žinias: pasitikrinkite, ką jau žinojote arba sužinokite naujų dalykų apie Europos Sąjungą.

Kiekvienas išsprendęs egzaminą (nepriklausomai nuo rezultato) į savo el. pašto dėžutę gaus kodą, su kuriuo gegužės 9 d. 20:30 val. galės stebėti „MEMŲrandomą“ su Paul deMiko.

Norisi pasitreniruoti? Kviečiame dalyvauti PROTOTO žaidime jau šiandien (gegužės 5 d. 20:40 val.) arba spręsti „Europos egzamino“ treniruotę bet kada.

Daugiau informacijos ČIA.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija. Projektą globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Projekto draugai – Užsienio reikalų ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Jaunimo Europos komanda ir EUROPE DIRECT.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022