Jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“!

2022-05-04

Ar jauti, kad šią vasarą norisi nuotykių? Štai ir galimybė!

Kviečiame tave į ketvirtus metus organizuojamus jaunimo vasaros mokymus „Stiprūs įvairovėje“!

Daugybės organizacijų suvienytomis jėgomis sukūrėme įspūdingą programą, todėl kviečiame naudotis šia neeiline galimybe ir gerai pailsėti, ir susirasti draugų, ir išmokti naudingų dalykų!

Mokymų programa: mokymų dalyviai susipažins su aktyvaus pilietiškumo formomis, lavins darbo komandoje ir medijų raštingumo įgūdžius. Jų laukia nuotykių pilnas žygis, diskusijos aktualiomis temomis, maudynės ežere, skanus maistas ir daugybė naujų draugų!

Detalesnę programą rasi čia.

Datos:

Gali rinktis net iš keturių variantų!

Kaina: NEMOKAMAI! Maitinimo, apgyvendinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes (rėmėjų dėka), o kelionė iki mokymų vietos ir atgal – dalyvio indėlis.

Dalyviai: 15-18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos.

Vieta: „WakeHouse“ (Vilniaus raj.). Norint užtikrinti dalyvių saugumą, vieta bus patikslinta atrinktiems dalyviams.

Maitinimas: Dalyviai gaus maitinimą 6 kartus per dieną (pusryčius, pietus, vakarienę, naktipiečius ir dvi arbatos pertraukėles).

Registracija vyksta čia.

Registracija vyksta iki gegužės 20 d.

Atrankos rezultatai bus paskelbti iki birželio 1 d. (pranešime el. paštu).

Vienas svarbiausių faktorių dalyvių atrankoje – motyvacija, todėl detaliai aprašykite, kokiose veiklose jau dalyvaujate ir kodėl norite dalyvauti šiuose mokymuose. Suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas – kiekvienuose mokymuose planuojame priimti po 15 dalyvių. Susisieksime ir su atrinktais dalyviais, ir tais, kurių šiais metais neatrinksime.

Norite pasitikslinti? Jeigu kyla klausimų rašykite: [email protected]

Šie mokymai organizuojami bendradarbiaujant su Kultūros ministerija, Jaunimo reikalų agentūra, Mobilizacijos ir Pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, British Council Lithuania.

Daugiau informacijos čia.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022