Skelbiama registracija į savivaldybių jaunimo reikalų tarybų konsultacijas

2022-05-02

Jaunimo reikalų agentūra (toliau – Agentūra), siekdama užtikrinti efektyvų savivaldybių jaunimo reikalų tarybų (toliau - SJRT) darbą ir veiklą, kviečia SJRT dalyvauti išorinio specialisto, turinčio patirtį ir kompetencijas regioninės jaunimo politikos stiprinimo srityje, konsultacijose.

Į konsultacijas bus pakviesta iki 5 SJRT. Konsultacijas numatoma vykdyti š.m. rugsėjo - lapkričio mėnesiais SJRT nariams patogiu laiku, patogioje vietoje. Didžiausias dėmesys bus skiriamas į pageidaujamus aptarti konkrečius klausimus konsultacijos metu bei motyvaciją. Šios konsultacijos nėra skirtos įvadui apie SJRT veiklą, funkcijas.

Konsultacijose rekomenduojame dalyvauti nuosekliai veiklą vykdančioms SJRT, kurios susiduria su konkrečiais iššūkiais įgyvendinant jaunimo politiką savivaldybėje, ir kurioms yra reikalingos išorinio eksperto įžvalgos. Pradedančioms veiklą SJRT, kurioms reikalingas įvadas apie jaunimo politiką, SJRT tikslus ir funkcijas, rudenį bus organizuojami įvadiniai mokymai nuotoliniu būdu. Apie mokymų datą Agentūra informuos eigoje.

Registracija konsultacijoms vyksta iki š. m. gegužės 23 d. Registracijos anketą rasite čia

Kilus klausimų kreiptis į Agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyresniąją patarėją Laimą Jasionytę tel. 8 634 53 842, el. p. [email protected].

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022