„Galia veikti kartu“ – mokymo kursai norintiems įgyvendinti solidarumo projektus

2022-04-22

Svarstai apie galimybę įgyvendinti savo idėjas, bet jautiesi netvirtai? Nori prisidėti prie teigiamų pokyčių vietos bendruomenėje, prie problemos, matomos artimoje aplinkoje, sprendimo ir šio proceso metu ugdyti darbo komandoje, laiko planavimo, organizavimo, komunikacijos, kitus įgūdžius?

Tuomet kviečiame tave su bendraminčių komanda dalyvauti mokymo kursuose norintiems įgyvendinti „Europos solidarumo korpuso“ solidarumo projektus.

Solidarumo projektas yra įgyvendinamas vietos lygmeniu, be užsienio partnerių, konkrečiame miestelyje/kaime/gyvenvietėje/rajone. Pagrindiniai jo vykdytojai yra jaunuoliai nuo 18 iki 30 metų. Tačiau projekto veiklose gali dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės.

(Daugiau informacijos apie šiuos projektus rasite skiltyje solidarumo projektai)

Mokymai vyks gegužės 4 - 6 d. sodyboje „Grįžulo ratai“ (netoli Marijampolės).

Mokymų metu:

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Dalyviams suteikiama nakvynė bei maitinimas. Kompensuojamos atvykimo į renginį kelionės išlaidos.

Registruotis į mokymus gali 2-3 iniciatyvinės grupės nariai: jauni žmonės (nuo 17 iki 30 metų) bei vyresni, su jaunimu dirbantys asmenys, jei jie padės įgyvendinti projektą.

Registracija galima iki š.m. balandžio 29 d.

Registracijos anketą rasite čia: REGISTRACIJA

Mokymuose dalyvauti galės tik gavusieji registracijos patvirtinimą.

Mokymų kursus ves vadovai Aistė Rutkauskienė ir Vladas Polevičius.

Kilus klausimams dėl mokymų kreipkitės į Solidarumo projektus koordinuojančią vyriausiąją specialistę Eveliną Stanaitienę, el.paštu: [email protected], tel. +370 671 69348.

REGISTRACIJA

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022