Startavo Jaunimo metams skirtas internetinis puslapis!

2022-04-21

Startavo Jaunimo metams skirtas internetinis puslapis https://jauni2022.lt!

Kviečiame šia žinia dalintis su visais aktualiais partneriais bei draugais, o taip pat socialiniuose tinkluose su grotažymėmis #jauni2022 #EYY2022 ir #EuropenYearofYouth2022.

Šiame puslapyje bus skelbiamos visas naujienas susijusios su jaunimo metais, taip pat talpinama informacija apie renginius bei kitas iniciatyvas, susijusias su Lietuvos ir Europos jaunimo metais.

Dalis informacijos vis dar yra rengiama, todėl palaipsniui jame atsiras vis daugiau naujienų, renginių bei kitos aktualios informacijos.

Kaip jūs galite prisidėti prie šio puslapio?

Jei turite Jaunimo metams aktualių naujienų ir jomis norite pasidalinti, galite jas atsiųsti el. paštu [email protected]. Dalindamiesi naujiena parašykite bent kelias pastraipas teksto apie savo naujieną, pridėkite aktualias nuorodas ir foto ar video medžiagą, jeigu tokios bus.

Taip pat galite dalintis savo renginiais ir iniciatyvomis - prie renginių kalendoriaus rasite mygtuką „Įkelti savo renginį“, supildę ten prašomą informaciją pateiksite užklausą įkelti renginį, ją peržiūrėjęs Jaunimo reikalų agentūros specialistas renginį patvirtins ir jis atsiras jaunimo metų veiklų kalendoriuje.

Be to galite prisidėti ir prie skilties „Jaunimo galimybės“ - ten galite dalintis jaunimui skirtomis ilgalaikėmis programomis bei iniciatyviomis, kurios yra skirtos jaunimui nacionaliniu lygmeniu.

Jei rasite klaidų ar turėsite pastebėjimų puslapiui prašome susisiekti el.paštu [email protected]

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022