Informuojame, kad patvirtintas Mobiliojo darbo su jaunimu identifikavimo tvarkos aprašas

2024-04-05

Informuojame, kad šių metų kovo 28 d. Jaunimo reikalų agentūros (toliau – Agentūra) direktoriaus įsakymu 2V-98 (1.4E) buvo patvirtintas Mobiliojo darbo su jaunimu identifikavimo tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

Primename, kad mobilusis darbas su jaunimu, yra darbas su jaunimu nuvykus į gyvenamąją teritoriją, kurioje nėra darbo su jaunimu infrastruktūros, atsižvelgiant į šioje teritorijoje gyvenančių jaunų žmonių individualius poreikius.

Trumpai apie šią darbo su jaunimu formą:
Mobilų darbą su jaunimu patogiausia vykdyti iš atviro jaunimo centro arba atvirosios erdvės, rajono savivaldybėse iš didžiausios gyvenvietės. Rajono savivaldybėse galima steigti rajono jaunimo centrą, kuris taip pat teiktų mobilaus darbo su jaunimu paslaugas. Šio centro darbuotojai galėtų teikti mobilias paslaugas, vykstant į įstaigas, įsikūrusias rajone, kurios įsileistų jaunimo darbuotojus ir suteiktų jiems galimybes vykdyti savo veiklą. Svarbu pabrėžti mobiliųjų paslaugų lankstumą, efektyvumą, finansinį ir ugdomąjį aspektą. Svarbu vykdyti mobilų darbą su jaunimu tose seniūnijose, kuriose trūksta darbo su jaunimu paslaugų, miesto dalyse, kuriose nėra jaunimo centrų arba su jaunimu dirbančių organizacijų, tikslinga vykdyti darbą su jaunimu gatvėje, ypač tose seniūnijose, kuriose didesnė jaunuolių koncentracija.

Su reikalavimais mobiliojo darbo su jaunimu vykdytojams galite susipažinti čia:
Darbo su jaunimu gatvėje tvarkos aprašas, mobiliojo darbo su jaunimu tvarkos aprašas, atvirojo darbo su jaunimu tvarkos aprašas

Esant bet kokiems klausimams apie mobiliojo darbo su jaunimu formos vykdymą ar identifikavimą, drąsiai kreipkitės į Gintarę Stankevičienę (Jaunimo reikalų agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyresnioji patarėja, tel. +3706 83 63179, el. p. [email protected]).

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022