Kviečiame registruotis į jau 6-ąjį kartą organizuojamus Stiprūs įvairovėje vasaros mokymus

2024-04-03

Vasara jau visai ne už kalnų, o tai reiškia, kad artėja vienas įsimintiniausių nuotykių – jaunimo (14-19 metų) vasaros mokymai. Kviečiame Tave į šeštus metus organizuojamus mokymus „Stiprūs įvairovėje“!

Daugybės organizacijų suvienytomis jėgomis sukurta įspūdinga programa, todėl kviečiame naudotis šia neeiline galimybe! Programos metu išsikelsite savo asmeninius tikslus, surasite naujų draugų, ir išmoksite įvairių naudingų „life hack’ų“! Kiekvieniems mokymams bus atrinkta 40 (14-19 metų) dalyvių.

Trumpai apie programą: mokymų metu susipažinsi su aktyvaus pilietiškumo formomis, lavinsi darbo komandoje, lyderystės ir medijų raštingumo įgūdžius. Tavęs laukia nuotykių pilnas žygis, diskusijos aktualiomis temomis, maudynės ežere, skanus maistas ir daugybė naujų draugų bei patirčių!

Su veiklomis dar gali susipažinti ir Youtube kanale.

Data. Galima rinktis iš trijų variantų:
I-oji pamaina – liepos 6–12 d. 
II-oji pamaina – liepos 21–27 d. 
III-oji pamaina – rugpjūčio 4–10 d.  

Kaina: mokymai NEMOKAMI, maitinimo, apgyvendinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame partnerių dėka, o kelionė iki mokymų vietos ir atgal – dalyvio (Tavo) indėlis. 

Dalyviais gali būti 14–19 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos. 

REGISTRACIJOS ANKETA

Vieta. Kaimo turizmo kompleksas „Riterio krantas” (Trakų rajonas.).

Maitinimas. Mokymų metu bus maitinimas 6 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai ir dvi pertraukėlės). 

Registracija į pirmas dvi pamainas vyksta iki gegužės 26 dienos, į trečią pamainą – iki birželio 9 dienos. Registraciją baigsime anksčiau, sulaukę 500 užsiregistravusių asmenų.

Atrankos rezultatai į pirmąją ir antrąją pamainas atrinktus dalyvius paskelbsime vėliausiai birželio 3 d., o į trečiąją vėliausiai birželio 17 d. (pranešime el. paštu). 

*Vienas svarbiausių faktorių dalyvių atrankoje – motyvacija, todėl prašome detaliai aprašyti, kokiose veiklose jau dalyvavai ir kodėl nori dalyvauti šiuose mokymuose. Suskubki ir nepraleiski puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas – kiekvienuose mokymuose planuojame priimti po 40 dalyvių.

**Pažymėk tas pamainas, kuriose galėtum dalyvauti visą numatytą mokymų laiką. (Siūlome žymėti visas tinkamas datas, kad jei negautum vietos vienoje pamainoje, galėtumėme pasiūlyti kitą).

Mokymus organizuoja VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro“ programa „Socialinis sufleris“ kartu su partneriais British Council Lithuania, Jaunimo reikalų agentūra, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Švietimo mainų paramos fondu, Kultūros ministerija, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022