Kviečiame su jaunimu dirbančius asmenis registruotis į nuotolinius užsiėmimus

2024-04-02

VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro“ programa „Socialinis sufleris“ kartu su partneriais British Council Lithuania, Jaunimo reikalų agentūra, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Švietimo mainų paramos fondu, Kultūros ministerija, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, kviečia pedagogus,  jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų specialistus, esamus ir būsimus jaunimo darbuotojus, jaunimo reikalų koordinatorius ir visus kitus, kuriems rūpi jaunimo įtraukties klausimai, į virtualius 1,5 – 2 val. trukmės užsiėmimus šiomis temomis:
–  2024  Gegužės 9 d.  14:00 – 16:00  Skaitmeninis raštingumas (VIETŲ NEBĖRA)
Užsiėmimo metu gilinsime žinias, kaip tobulinti jaunų asmenų skaitmeninio raštingumo kompetencijas (žinias, įgūdžius ir požiūrį). Šio susitikimo metu dalyviams bus suteiktas teorinis pagrindas, įrankiai, praktiniai patarimai bei keli metodai, kaip supažindinti su dezinformacija ir informacijos iškraipymo būdais, kaip apsisaugoti save interneto platybėse.
Į užsiėmimą kviečia Aidas Gedminas.
–  2024  Gegužės 23 d.  14:00 – 16:00 Globalus švietimas darbe su jaunimu (VIETŲ NEBĖRA)
Šio užsiėmimo metu bus pristatytas globalaus švietimo požiūris bei praktikos darbe su jaunimu. Virtualiame susitikime bus aptarta plataus požiūrio, visuminio (kompleksinio-holistinio) supratimo svarba jaunam žmogui pristatomas įvairiapusis požiūris į globalias temas ir potemes: skurdas, nelygybė, klimato kaita, taika, konfliktai, sąžininga prekyba, socialinis teisingumas; praktiškai išbandomos priemonės ir metodai, padedantys jauniems žmonėms ugdyti jų globalaus švietimo kompetencijas: kritinis mąstymas, empatija ir pagarba įvairioms perspektyvoms, kultūroms, supratimas apie pasaulio sudėtingumą. Užsiėmimo pabaigoje turėsime trumpą diskusiją ir patyrinėjimą globalaus švietimo gairių, kompetencijų, požiūrio, ir principų galimas integracijas į neformalaus ugdymo programas, mokyklų papildomo turinio programas, su jaunimu dirbančių organizacijų ar institucijų veiklas.
Į užsiėmimą kviečia Paulius Pakutinskas.
–  2024  Birželio 6 d.  14:00 – 16:00  Stereotipai ir antidiskriminacija (VIETŲ NEBĖRA)
Užsiėmimas skirtas sustiprinti su jaunimu dirbančių specialistų gebėjimus atpažinti ir kritiškai vertinti stereotipus, skatinti įvairovę ir įtrauktį jaunimo bendruomenėse. Susitikime, lektorė suteiks praktinių įrankių ir metodų, kurie padėtų jaunimo darbuotojams, edukologams bei pedagogams efektyviai dirbti su jaunimu, mažinant stereotipų įtaką ir skatinant atvirą bei pagarba grindžiamą dialogą. Taip pat užsiėmimas yra nukreiptas į jaunimo sąmoningumo didinimą apie stereotipų poveikį asmeninei tapatybei, tarpasmeniniams santykiams ir visuomenės sveikatai, skatinant kurti saugesnę ir labiau įtraukiančią aplinką visiems.
Į užsiėmimą kviečia Indrė Maršantaitė. 

REGISTRACIJA 

Norintiems asmenims, kurie bus baigę bent 1 pilną nuotolinį užsiėmimą,  bus išduodama užsiėmimo pažyma už 2 akademines valandas. Tobulėkime kartu!

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022