Kviečiame į nacionalinius SJRT mokymus Kaune

2024-03-08

Kviečiame dalyvauti nacionaliniuose Savivaldybių Jaunimo reikalų tarybų (SJRT) mokymuose.

Mokymų tikslas: skatinti SJRT bendradarbiavimą, aptarti nacionalinio SJRT tinklo veiklą, tikslą, uždavinius.  

Data: 2024 m. gegužės 8-9 d.
Vieta: Kaunas (vieta bus patikslinta).
Dalyviai: kviečiame dalyvauti 2-3 kiekvienos SJRT atstovus(-es). Rekomenduojame dalyvauti SJRT pimininkams(-ėms) ir jų pavaduotojams(-ėms). Taip pat siūlome dalyvauti tiems(-oms) SJRT nariams(-ėms), kurie dalyvavo lapkričio mėn. vykusiuose Nacionaliniuose SJRT mokymuose. 

Visi(-os) SJRT atstovai(-ės), kurie(-ios) dalyvaus susitikime, turi užsiregistruoti individualiai.

REGISTRACIJA

Registruotis galima iki gegužės 2 d. imtinai.

Dalyvavimo patvirtinimas, programa ir detali informacija apie susitikimą bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams el. paštais pasibaigus registracijai.

Renginio dalyviams(-ėms) apmokamos maitinimo, apgyvendinimo ir kitos su turiniu susijusios išlaidos. Jaunimo reikalų agentūra nekompensuoja transporto į ir (ar) iš tinklo susitikimo vietos ar kitų išlaidų.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Dalyvis(-ė), užpildydamas(-a) anketą sutinka, kad renginio metu filmuojamoje ir (ar) fotografuojamoje medžiagoje gali atsirasti jo(-os) atvaizdas, kuris gali būti panaudojamas Jaunimo reikalų agentūros vykdomų veiklų viešinimo tikslais.

Jūsų šioje anketoje pateikiami duomenys bus tvarkomi renginio organizavimo tikslais (komunikacijos, archyvavimo subtikslais). Duomenys kaupiami duomenų kaupyklų paslaugas teikiančių bendrovių platformose. Daugiau informacijos apie tai kaip Jaunimo reikalų agentūra tvarko asmens duomenis galite rasti internetinėje svetainėje www.jra.lt arba kreiptis į Jaunimo reikalų agentūros duomenų apsaugos pareigūną [email protected].

Jei turite klausimų, kreipkitės: vyr. specialistė Simona Statauskaitė, el. p. [email protected] arba tel. nr. +37066177083. 

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022