Kviečiame dalyvauti Nacionaliniame IT iššūkyje

2024-03-06

Kviečiame visus 7-9 klasių moksleivius, kurie domisi technologijomis, žaidimais bei programavimu dalyvauti Nacionaliniame IT iššūkyje. Gausite ne tik nemokamas programavimo pamokas, tačiau turėsit galimybę varžytis ir dėl vertingų prizų!

Šiais metais moksleiviams paruoštas naujas, dar labiau įtraukiantis, tarpdisciplininis mokymosi turinys. Programuoti gali būti įdomu ir suprantama kiekvienam, tad šiemet kartu su „Code Academy Kids“ lektoriumi moksleiviai mokysis programuoti žaidimą. 

Kodėl moksleiviams verta dalyvauti? 
- Nemokamas ir originalus turinys: užsiregistravus www.itissukis.lt svetainėje kiekvieną savaitę pasieksite naują „Code Academy Kids“ paruoštą turinį. Svetainėje taip pat išliko ir 2023 metų pamokų įrašai.
- Vertingos žinios ir įgūdžiai: moksleiviai įgis vertingų žinių apie šiuolaikines technologijas, praktinių programavimo įgūdžių ir galimybę iš arčiau susipažinti su skirtingomis IT specialybėmis. Šiemet dar daugiau moksleivių turės galimybę gyvai susitikti su IT specialistais. Mokytojus kviečiame registruotis į vizitus „Telia“ ofise Vilniuje ar pakviesti „Telia“ ekspertą į savo mokyklą.
- Konkursas ir prizai: siekiant sudominti moksleivius, šiais metais projektas papildytas žaidybiniais elementais. Moksleiviai kas savaitę trumpų testų metu rinks pasiekimų ženkliukus, o daugiausiai ženkliukų surinkusi klasė kas mėnesį pretenduos į prizus visai klasei. Pirmojo projekto etapo pabaigoje moksleivių lauks žinių patikrinimas, o 20 geriausius rezultatus pademonstravusių dalyvių bus apdovanoti išmaniaisiais prizais ir pateks į paskutinį projekto etapą. Jame padedami IT profesionalų moksleiviai kurs savo žaidimus, kuriuos vertins speciali komisija. 3 geriausių lauks pagrindiniai projekto prizai – nešiojamieji kompiuteriai.

Kaip registruotis? 

Moksleiviai kviečiami registruotis individuliai www.itissukis.lt. Dėl duomenų apsaugos pernai metų moksleivių registracijos yra ištrintos. Registruotis taip pat gali ir mokytojai, tėveliai ar kiti smalsaujantys asmenys – jiems taip pat bus prieinamas pamokų turinys.

Projektą globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Palaikydama Nacionalinio IT Iššūkio iniciatyvą Prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikina visus prisijungusius dalyvius bei ragina dalyvauti ir kitus mokinius. „Jūs – Lietuvos ateities žmonės, o ateitis – tai technologijos, dar pažangesnės nei šiandien. Todėl šis iššūkis kiekvienam iš jūsų. Dalyvaukite, kaupkite žinias ir siekite tapti geriausiais“, – teigė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022