„Erasmus+“ jaunimo srities programos įgyvendinimo Lietuvoje vidurio vertinimo rezultatai

2024-02-29

Jaunimo reikalų agentūros užsakymu buvo atliktas „Erasmus+“ programos jaunimo srities įgyvendinimo Lietuvoje tarpinis vertinimas. Šis vertinimas – tai dalis bendrojo „Erasmus+“ programos įgyvendinimo Lietuvoje tarpinio (2014–2020 m.) ir galutinio (2021–2027 m.) vertinimo.

„Erasmus+“ programos jaunimo srities įgyvendinimo vertinimo tikslas – įvertinti programos „Erasmus+“ indėlį į Lietuvos jaunimo politikos kokybės gerinimą Lietuvoje bei pateikti išvadas ir pasiūlymus dėl „Erasmus+“ programos tobulinimo.

Vertinimo tikslui pasiekti buvo gilintasi į „Erasmus+“ programos įgyvendinimo Lietuvoje rezultatyvumą per jos indėlį į Lietuvos jaunimo neformaliojo ugdymo bei darbo su jaunimu kokybės gerinimą, efektyvumą, tinkamumą, suderinamumą, papildomumą bei Europos pridėtinę vertę.

Tyrimo rezultatai bus naudojami jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo tikslais, sudarys palankias sąlygas kurti faktais ir žiniomis grįstas jaunimo politikos priemones.

Kviečiame dalyvauti ES programos „Erasmus+“ jaunimo srities tyrimo rezultatų pristatyme, kuris vyks 2024 m. kovo 5 d. (antradienį) 11.00 val. Jo metu bus galima užduoti klausimus ir diskutuoti.

Dalyvavimas renginyje atviras visiems ir be registracijos.

Prisijungimo nuoroda ČIA.

Renginys taip pat bus transliuojamas tiesiogiai ir „ES galimybės jaunimui“ Facebook platformoje.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022