Tapkite Erasmus+ jaunimo srities ir Europos solidarumo korpuso programų paraiškų vertintoju(-a)!

2024-02-21

Jaunimo reikalų agentūra ieško ekspertų, galinčių ir norinčių vertinti „Erasmus+“ jaunimo srities programos mobilumo, nedidelio masto ir bendradarbiavimo partnerysčių, „Europos solidarumo korpuso“ programos solidarumo projektų paraiškų kokybę. 

Ekspertų paslaugos perkamos 24 mėnesiams viešojo pirkimo būdu per Centrinę viešųjų pirkimų informacinę sistemą. Iš viso per 2 metus planuojami 4 paraiškų vertinimo terminai (etapai).  

Minimalūs reikalavimai ekspertui(-ei) – turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinį laipsnį) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją. 

Taip pat bus vertinama eksperto(-ės) projektų paraiškų vertinimo patirtis – per paskutinius 5 metus iki pasiūlymų pateikimo termino pabaigos įvertintų projektų paraiškų skaičius
- „Erasmus+“ ir (ar) „Europos solidarumo korpusas“ ir / ar
- nevyriausybinių organizacijų veiklos, t.y. nevyriausybinių organizacijų ir (ar) jų veiklos finansavimo programų ir (ar) projektų atrankos konkursų, ir / ar
- jaunimo politikos įgyvendinimo programų ir (ar) projektų atrankos konkursų.

Daugiau informacijos apie pirkimo sąlygas, pvz., kartu su pasiūlymu teikiamus dokumentus, maksimalius priimtinus įkainius ir pan. rasite ČIA.

Pasiūlymai turi būti pateikti iki 2024-03-08 13 val. 00 min.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022