Kviečiame į mokymus „SUSITINKAM TEN, KUR ESI – mokymai apie darbą gatvėje“

2024-01-11

Kaip veikti jaunuolių susibūrimo vietose? Kaip pasiekti pažeidžiamiausius? Nuo ko pradėti ir apskritai, ką veikti toje gatvėje? Kaip išbūti neapibrėžtumą, priimti savo ir kitų ribas? Ir dar šimtas įvairiausių klausimų gali kilti planuojant ar jau pradėjus dirbti darbą gatvėje. Todėl apie (ne)viską pažingsniui šiuose mokymuose. 

Jaunimo reikalų agentūros organizuojamuose mokymuose susipažinsite su darbo gatvėje metodologija, pagrindiniais veikimo principais. Daug gilinsitės į darbo gatvėje praktiką ir kasdienybę ryšyje su savo tiksline grupe, komanda, savimi ir bendruomene.  Analizuosite dažniausiai patiriamus iššūkius, darbe iškylančias dilemas. Mokymų metu taip pat bus reflektuojamos gatvės darbuotojų laikysenos ir kaip jos atliepia įvairius darbo gatvėje laukus.   

Subalansuota – darbą gatvėje naujai pradedantiems (planuojantiems) (ne)turintiems darbo patirties, bei jau įsibegėjusiems  su patirtimi, gatvės darbuotojų komandoms (tiesiogiai dirbantiems ir vadovams). Mokymai tinka ir mobilaus darbo bei atviro darbo jaunimo darbuotojams norintiems pagilinti savo praktines bei teorines žinias ir pritaikyti jas savo darbe.

Mokymų data – vasario 7-9 d. 
Vieta – planuojama, jog mokymai vyks Vilniuje.
Mokymus ves – socialinė gatvės darbuotoja Ugnė Raščiūtė.
Registracija – iki š. m. sausio 29 d. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia.

Registruodamiesi į mokymus dalyviai sutinka pasirašyti dalyvių sąraše, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas, kontaktus.

 SVARBU!

• Mokymuose dalyvauti atrinksime 20 dalyvių.
• Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. 
• Su atrinktais mokymų dalyviais susisieksime asmeniškai.
• Dalyvavimas mokymuose yra dalinai apmokamas. Maitinimo ir lektoriaus išlaidas visų mokymų metu apmoka Agentūra. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos, turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
• Mokymų dalyviams bus išduodami mokymų baigimo pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo – Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vedėja  Eglė Došienė, el. p. [email protected], tel.+37065588322.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022