Kviečiame į nacionalinius Savivaldybių jaunimo reikalų tarybų mokymus!

2023-10-30

Kviečiame dalyvauti nacionaliniuose Savivaldybių jaunimo reikalų tarybų (SJRT) mokymuose.

Mokymų tikslas – suprasti SJRT veiklos principus, Lietuvos jaunimo politikos kontekstą, dalintis savivaldybių patirtimis, skatinti SJRT bendradarbiavimą regioniniu ir nacionaliniu lygmenimis.

Data: 2023 m. lapkričio 23-24 d.

Vieta: „Corner Hotel Vilnius“ (T. Ševčenkos g. 16, 03111 Vilnius)

Dalyviai: kviečiame dalyvauti po 2 kiekvienos SJRT atstovus(-es). Prioritetą teikiame SJRT Pirmininkams(-ėms) ir pavaduotojams(-oms) (jei Pirmininkas(-ė) ir Pavaduotojas(-a) negali dalyvauti, siūlome dalyvauti vienam(-ai) jaunimo ir kitam(-ai) savivaldybės Tarybos ar administracijos atstovui(-ei)

Visi(-os) SJRT atstovai(-ės), kurie(-ios) dalyvaus susitikime, turi užsiregistruoti individualiai.

REGISTRACIJA

Registruotis galima iki lapkričio 16 d. (imtinai).

Dalyvavimo patvirtinimas, programa ir detali informacija apie susitikimą bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams el. paštais pasibaigus registracijai.

Renginio dalyviams(-ėms) apmokamos tik maitinimo ir apgyvendinimo išlaidos. Jaunimo reikalų agentūra nekompensuoja transporto į ir (ar) iš tinklo susitikimo vietos ar kitų išlaidų.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Dalyvis(-ė), užpildydamas(-a) anketą sutinka, kad renginio metu filmuojamoje ir (ar) fotografuojamoje medžiagoje gali atsirasti jo(-os) atvaizdas, kuris gali būti panaudojamas Jaunimo reikalų agentūros vykdomų veiklų viešinimo tikslais.

Jei turite klausimų, kreipkitės į vyr. specialistę Simoną Statauskaitę, el. p. [email protected] arba tel. nr. +37066177083. 

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022