Kviečiame į renginį „Pažintinis nuotykis tarptautinių galimybių link“!

2023-10-25

Kviečiame į JRA organizuojamą renginį „Pažintinis nuotykis tarptautinių galimybių link“. Organizacijų atstovai, kurie dirba su negalią turinčiu jaunimu – kreipiamės į Jus!

Jau kitą mėnesį, lapkričio 27 – gruodžio 1 dienomis, leisimės į pažintinį nuotykį tarptautinių galimybių link siekdami paskatinti ir įgalinti su negalią turinčiu jaunimu dirbančias organizacijas dalyvauti tarptautinėse Erasmus+ ir Europos Solidarumo Korpuso (ESK) programose. Ieškome organizacijų, kurios norėtų imtis iniciatyvos ir naujų projektų, bet dar neturi patirties minėtose programose.

Norime, kad negalią turintys jauni žmonės Lietuvoje įgytų naujos tarptautinės patirties ir ją ateityje panaudotų Lietuvoje, todėl ieškome su negalią turinčiu jaunimu dirbančių organizacijų, norinčių imtis iniciatyvos ir naujų projektų.

Nusimato produktyvus laikas:
- Susipažinsime su Erasmus+ ir ESK programomis ir gerosiomis patirtimis Lietuvoje.
- Lankysimės Vilniaus, Kauno ir Panevėžio organizacijose, kurios sėkmingai vykdo Erasmus+ ir ESK programų projektus mūsų šalyje.
- Pamatysime skirtingas gerąsias praktikas ir apie jas išgirsime iš programose dalyvavusio jaunimo.  

Renginio pabaigoje kviesime jus pačius kurti naujas idėjas ir suplanuot, kaip įgytas teorines žinias galima būtų pritaikyti praktiškai jūsų organizacijose.

REGISTRACIJA

Registracija vyks iki lapkričio 7 dienos.

Nemažai keliausime po Lietuvą, nakvosime skirtingose vietose ir didžiąją dienos dalį praleisime keliaudami bei lankydami įvairias organizacijas!

Į programos ir turinio klausimus atsakys: Laura Alčiauskaitė, +370 622 28863, [email protected] arba Jonas Dragūnas, +370 663 64451, [email protected]

Į logistinius ir kitus su dalyvavimu susijusius klausimus atsakys: Solveiga Skaisgirytė, +370 649 51900, [email protected] arba Emilija Urbonaitė , +370 659 49314, [email protected]

Susitinkame!

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022