Kviečiame į atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių įstaigų vadovų mokymus „Koks aš esu vadovas – su savimi, su komanda, su bendruomene?“

2023-09-25

2023 m. lapkričio 29 - gruodžio 1 dienomis kviečiame į atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių įstaigų vadovų mokymus, kuriuose bus keliaujama per savirefleksijos ir mokymosi procesą, ieškant atsakymų į klausimą: „Koks aš esu vadovas – su savimi, su komanda, su bendruomene?“.

Mokymų metu BUS gvildenamos šios temos: vadovo vaidmuo, savęs pažinimas vadovo vaidmenyje, vadovavimo pažinimas, vadovo įrankiai, vadovo laikysena koordinuojant darbą su jaunimu, formuojant ir palaikant organizacijos kultūrą. 

Mokymų metu NEBUS gvildenamos šios temos: projektų rašymas ir įgyvendinimas, finansavimo įstaigoje užtikrinimas, techninis įstaigos dokumentacijos valdymas, techninis veiklos planų sudarymas ir kiti administraciniai klausimai, tačiau apie šias temas galėsite bendrauti su kolegomis ir dalintis patirtimis pertraukų bei laisvo laiko metu.  

Mokymų laikas: 2023 m. lapkričio 29 d. 10:00 - gruodžio 1 d. 16:00 (privaloma dalyvauti visą mokymų laiką).
Mokymų vieta: Kaunas. 
Mokymus ves: Nerijus Januškevičius ir Eglė Rimkienė 
Dalyvių skaičius: 20 dalyvių. 

Mokymų paslaugos, apgyvendinimas ir maitinimas yra finansuojamas Agentūros lėšomis.  

Kelionės išlaidos nėra kompensuojamos.  

REGISTRACIJA

Kviečiame registruotis užpildant registracijos anketą iki spalio 8 d.  
Atrinktus į mokymus dalyvius informuosime spalio 16 d.  

Kontaktai pasiteiravimui – Jaunimo reikalų agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus projektų vadovė Gintarė Joteikaitė, el.p. [email protected], +37061808087.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022