Kviečiame į tinklo susitikimą, skirtą JRK, su jaunimu dirbantiems asmenims bei JST programos mentoriams!

2023-09-19

Jaunimo reikalų agentūra (toliau - JRA) kviečia į tinklo susitikimą, skirtą su jaunimu dirbantiems asmenims - jaunimo darbuotojams, su jaunimu dirbančių organizacijų vadovams, jaunimo reikalų koordinatoriams ir jaunimo savanoriškos tarnybos mentoriams. Renginys skirtas informacijos, gerųjų patirčių pristatymui. 

Renginio data: 2023 m. lapkričio 8-9 d. (preliminari renginio pradžia lapkričio 8 dieną apie 10 val., pabaiga lapkričio 9 dieną apie 14 val.).
Renginio vieta: Panorama hotel. 

REGISTRACIJA 

Registracija į tinklo susitikimą vyksta iki spalio 24 d. 15 val. 

Esant dideliam užsiregistravusiųjų skaičiui, dalyvių skaičius ir (ar) savivaldybės / įstaigos atstovų skaičius nuo vienos organizacijos renginyje gali būti ribojamas. 

Renginio programa ir kita su renginiu susijusi informacija bus pateikta užsiregistravusiems ir į renginį pakviestiems dalyviams. 

Renginio dalyviams apmokamos tik maitinimo ir apgyvendinimo išlaidos. JRA nekompensuoja transporto į ir (ar) iš tinklo susitikimo vietos ar kitų išlaidų. 

Kylant klausimams dėl dalyvavimo renginyje, kontaktinis asmuo: 
Jaunimo reikalų agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyriausioji specialistė Simona Statausaitė, el.p. [email protected], tel. 8 661 77083 

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022