Kviečiame registruotis į seminarą „Kaip nepražilti per naktį“

2023-05-29

Artėjant vasaros stovyklų ir išvykų su jaunuoliais sezonui, kviečiame jaunimo darbuotojų komandas registruotis į seminarą „Kaip nepražilti per naktį“. 

Seminaro tikslas – aptarti aktualius rizikų vertinimo, saugumo užtikrinimo bei reagavimo į krizines situacijas klausimus, kylančius veiklų su nakvyne metu. 

Kam skirta? Seminaras skirtas jaunimo darbuotojams dirbantiems su jaunimu atviruose jaunimo centruose, atvirose jaunimo erdvėse, mobiliose komandose, vykdantiems darbą su jaunimu gatvėje, organizuojantiems ir įgyvendinantiems įvarius renginius su nakvyne (stovyklas, žygius, savaitgalio išvykas ir pan.). 

Tikime, kad intensyvių patyrimų metu ypač svarbu, kad komanda dirbtų išvien bei turėtų savo susitarimus, aptartas ribas bei laikysenas, taigi į seminarą kviečiame registruotis po 2 jaunimo darbuotojus iš komandos. 

Seminaro struktūra

Šis seminaras yra organizuojamas remiantis leidiniu „Kaip nepražilti per naktį“. Seminarą ves leidinio autoriai Žilvinas Mažeikis ir Kristina Mačiulytė. 

Kada vyks? 2023 birželio 12 d. 9 - 15 val. nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje

Registracija vyksta iki birželio 4 d. Dalyvauti bus atrinkta 16 asmenų.

Registruotis galima čia.

Kontaktas pasiteiravimui – Jaunimo reikalų agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vedėja Eglė Došienė, el.p. [email protected], tel. 8 655 88322

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022