Kviečiame prisijungti prie Europos žaliojo kurso komandos ir dalyvauti „Ėjime, kuris keičia“ Vilniuje!

2023-05-22

Siekiant didinti Europos žaliojo kurso žinomumą ir atkreipti visuomenės dėmesį į Europos veiksmus šioje srityje, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje subūrė Europos žaliojo kurso komandą, kuri dalyvauja įvairiuose masiniuose renginiuose, iliustruojančiuose Europos žaliojo kurso temas (bioįvairovė, tvarus judumas ir pan).

Gegužės 28 d. (sekmadienį) Europos žaliojo kurso komanda dalyvaus „Ėjime, kuris keičia“ Vilniuje! Tai yra specialus pėsčiųjų žygis-trasa po gražiausias Vilniaus vietas, kur pakeliui rasite specialių poilsio ir pramogų stotelių. Kviečiame jungtis į Europos žaliojo kurso komandą ir su specialiais marškinėliais kartu žygiuoti 5 km arba 10 km trasą. 

Renginio data – gegužės 28 d. 
Ėjimo pradžia – 11 val.
Vieta – Nepriklausomybės aikštė (prie LR Seimo)

Starto/finišo zonoje veiks Europos žaliojo kurso palapinė (žr. į schemą), kurioje galėsite atsiimti marškinėlius nuo 9 val. iki 10.30 val. 10.45 val. prie Europos žaliojo kurso palapinės planuojame rinktis bendrai nuotraukai ir visa komanda kartu 11 val. pradėti žygiuoti nuo starto pozicijos.

Norėdami dalyvauti renginyje:
1) užpildykite šią formą, kurioje pranešite mums apie savo norą prisijungti prie Europos žaliojo kurso komandos (jei iš jūsų organizacijos dalyvauja daugiau žmonių, kiekvienas asmuo formą turi užpildyti atskirai);
2) užsiregistruokite renginiui organizatorių puslapyje. Registruodamiesi įveskite savo kontaktus, pasirinkite trasos ilgį (mes žygiuosime 5 arba 10 km), būtinai pažymėkite, kad dalyvaujate įmonių iššūkyje, prie komandos pavadinimo įrašykite „Europos žaliojo kurso komanda“.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022