Kviečiame į nacionalinę darbo su jaunimu ir jaunimo politikos konferenciją

2023-05-16

Lietuvos jaunimo sostinė 2023 – Marijampolė, metams įpusėjus kviečia į nacionalinę darbo su jaunimu ir jaunimo politikos konferenciją. 

Kviečiame jaunimą, jaunimo darbuotojus bei su jaunimu dirbančius, jaunimo reikalų koordinatorius, savivaldybių atstovus ir visus tuos, kuriems įdomi jaunimo politika ir veiklos.

Konferencijos metu diskutuosime apie tai, ką Marijampolei duoda jaunimo sostinės titulas, ieškosime atsakymų, kaip stiprinti jaunimo politikos situaciją regionuose. Išgirsime, kuo gali pasidžiaugti šių metų Europos jaunimo sostinė – Lublinas. Taip pat turėsime galimybę susipažinti su gerosiomis darbo su jaunimu patirtimis iš Andalūzijos Ispanijoje. Išgirsime, kokias galimybes jaunimui suteikia Erasmus+ programa, ir kokie yra jaunų žmonių įspūdžiai, pasinaudojus jomis. Galiausiai, prisiminsime, kad aktyviai veikiant yra svarbu išlaikyti pasitikėjimą savimi bei suvokti, kas mus motyvuoja įsitraukti į veiklas.

Renginio metu taip pat galėsite pasidaryti neribotą kiekį nuotraukų iš fotobūdelės, išsiųsti atvirlaiškį su linkėjimais iš jaunimo sostinės bei išgirsti Emilio Jokūbo stand-up pasirodymą.

Kviečiame drąsiai registruotis, aplankyti Marijampolę bei sudalyvauti konferencijoje.

Data: 2023 m. gegužės 24 d. 10 val.
Vieta: Mercure viešbutis (Basanavičiaus a. 8, Marijampolė)

Registracija.
Registracija vyks iki gegužės 23 d.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022