Leidinys dotacijų gavėjams: „Kaip viešinti savo projektą?“

2023-02-14

Leidinys „Kaip viešinti savo projektą?“, kuris palydės jus projekto viešinimo kelionėje – jau ir lietuvių kalba. #CommsJourney – tai jūsų projekto komunikacijos kelionė nuo pat projekto idėjos gimimo iki rezultatų sklaidos.

Šis vadovas parengtas siekiant padėti programų „Erasmus+“, „Europos solidarumo korpusas“ ir „Kūrybiška Europa“ paramos gavėjams vykdyti komunikacijos veiklą. Jį parengė Europos Komisijos Švietimo, jaunimo, sporto ir kultūros generalinis direktoratas, glaudžiai bendradarbiaudamas su Europos švietimo ir kultūros vykdomąja agentūra (EACEA).

„Kaip viešinti savo projektą?“ yra 46 puslapių komunikacijos gairės, kaip žingsnis po žingsnio viešinti projektus ir jų rezultatus.

Šiomis gairėmis siekiama padėti „Erasmus+“, „Europos solidarumo korpusas“ ir „Kūrybiška Europa“ dotacijų gavėjams jų projektų komunikacijos veikloje. Šias komunikacijos gaires sudaro penki skyriai, suskirstyti chronologine tvarka. Kiekvienas žingsnis paaiškinamas pagal „kas, kodėl, kaip“ metodiką, kurios tikslas – atskleisti visas detales apie sėkmingos projektų viešinimo veiklos veiksmus.

Šiose gairės sužinosite, kaip suplanuoti savo projekto komunikacijos kelionę, kurti vaizdinę medžiagą, rašyti tekstus, dalintis projekto rezultatais, atlikti viešinimo efektyvumo analizę. Taip pat rasite informaciją apie Europos Sąjungos finansavimo žymėjimo taisykles ir svarbias nuorodas.

Pasakokite savo istoriją. Darykite poveikį.

Gaires galite skaityti čia: Kaip viešinti savo projektą?

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022