Skelbiamas Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų tarybos lėšomis 2023 metais finansuojamų projektų konkursas!

2023-02-14

Jaunimo reikalų agentūra skelbia Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų fondo lėšomis 2023 metais finansuojamų projektų konkursą!

Susipažinti su Konkurso Nuostatais galite čia.

Konkurso tikslas - kurti pridėtinę vertę projektais, kurie įvairiais būdais ir metodais plėtoja draugišką Lietuvos ir Ukrainos jaunimo bendradarbiavimą bei ugdo jaunimo socialines kompetencijas.

Konkursui preliminariai numatyta valstybės biudžeto lėšų suma – 93 000 eurų, didžiausia vienam projektui galima skirti lėšų suma – 15 000 eurų, o mažiausia – 1 500 eurų.

Pareiškėjas, valstybės ar savivaldybės biudžetinė įstaiga arba kitas Lietuvos Respublikoje registruotas juridinis asmuo, turi galimybę rinktis projektą įgyvendinti keliais būdais:
1. Vykdyti projektą su partnere organizacija iš Ukrainos, organizuojant veiklas Lietuvos ar Ukrainos teritorijoje arba nuotoliniu būdu;
2. Vykdyti projektą be partnerės organizacijos, tačiau su jaunimo grupe iš Ukrainos, kuri paraiškos teikimo metu gyvena Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Konkurso būdu finansuotinos veiklos:
- Jaunimo mainai (kai yra sudaryta partnerystė su Ukrainoje registruota organizacija pagal 2 priedą);
- Mokymai;
- Seminarai;
- Susitikimai ir diskusijos;
- Stovyklos;
- Konferencijos, forumai;
- Tyrimai;
- Kiti jaunimui skirti renginiai.

Konkurso paraiškų teikimo pradžios data – 2023 m. vasario 14 d.

Konkurso paraiškų pateikimo pabaigos data – 2023 m. kovo 15 d. 23:59 val.

Konkurso paraiška pildoma per informacinę sistemą kartu su ja privalomi pateikti dokumentai turi būti surašyti lietuvių kalba.

Kilus techniniams klausimams dėl sistemos, galima kreiptis į Socialinių paslaugų priežiūros departamentą prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kontaktai: [email protected].

Paraiškų teikimo klausimais darbo dienomis elektroniniu paštu ir telefonu teikia informaciją ir konsultuoja Agentūros vyriausioji specialistė Miglė Lamonovaitė, elektroninis paštas [email protected], tel. 8 659 81267.

 

Informacinės sistemos naudojimo instrukcijas galite rasti paspaudę čia. Daugiau informacijos apie projektų administravimo procedūras galite rasti Socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintose Projektų administarvimo taisyklėse

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022