Jaunimo įgalinimo bei bendruomenių aktyvinimo priemonės – forume „Aš galiu keisti(s)“

2023-01-25

Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo reikalų agentūra kviečia į forumą  „Aš galiu keisti(s)“ Pabradėje, kuris vyks vasario 8 d. Renginys suburs su jaunais žmonėmis dirbančius specialistus bei įstaigų vadovus iš Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių, Visagino, Ignalinos, Trakų, Zarasų ir gretimų rajonų. Forume bus gilinamasi, kokiomis priemonėmis efektyviausia įgalinti jaunimą, aktyvinti regionų bendruomenes, dalijamasi geraisiais pavyzdžiais, kuriami bendri planai.

Renginys skirtas įvairių organizacijų, kurių veikloje dirbama su jaunimu, atstovams. Pavyzdžiui, ugdymo ir mokslo įstaigų, jaunimo centrų, bibliotekų, kultūros centrų, savivaldos institucijų, nevyriausybinių organizacijų, socialinės pagalbos srityje veikiančių ir kitų įstaigų darbuotojams.

Renginyje bus pristatomos Europos Sąjungos finansavimo galimybės pagal programas „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“, sėkmingų programomis finansuotų projektų pavydžiai, vyks diskusijos, galimybių mugė ir dirbtuvės. Renginio dalyviai turės progą megzti partnerystes, dalintis kontaktais.

Renginių ciklo  „Aš galiu keisti(s)“ tikslas – informuoti ir įgalinti jaunus specialistus naudotis tarptautinėmis ir nacionalinėmis jaunimo politikos ir švietimo priemonėmis, skatinti projektinę veiklą ir iniciatyvas bendruomenėse, stiprinti tinklaveiką ir bendradarbiavimą su vietos institucijomis.

Šis forumas vainikuos renginių ciklą, kurio pirmosios trys dalys buvo mokymų seminarai, subūrę 40 specialistų iš visos Lietuvos. Jie taip pat laukiami finaliniame forume.

Renginio trukmė: 5 val., pradžia 11:00 val.
Vieta: Pabradės miesto kultūros centras (Vilniaus g. 46, Pabradė, Švenčionių raj.)
Data: 2023 m. vasario 8 d.
Kaina: renginys nemokamas.

Registracija vyksta iki vasario 3 d.

REGISTRACIJOS FORMA

Programa:
11:00 Forumo pradžia – Švietimo mainų paramos fondo direktorės pavaduotojos Gražinos Kaklauskienės ir Jaunimo reikalų agentūros direktoriaus Jono Laniausko sveikinimas
11:15 Panelinė diskusija: „Kaip inicijuoti pokyčius?“
12:15 Sėkmės pavyzdžiai: kaip ES programų galimybes gali pasitelkti organizacija?
13:00 Pietūs
14:00 Idėjų dirbtuvės „Galimybių kavinė“:
Kaip projektas padeda jungti bendruomenę ir įgyvendinti svajones? Dirbtuves veda Nerijus Miginis ir Marius Ulozas
Lytiškumo ugdymas – gidas, kuris padės nepaklysti. Dirbtuves veda Lina Januškevičiūtė
Atsparumo melagienoms ir kritinio mąstymo ugdymas. Dirbtuves veda Aidas Gedminas
15:00 Tinklaveika ir kontaktų užmezgimas. Interaktyvus susipažinimas, bendrų temų paieška, keitimasis kontaktais PITCH metodu
15:45 Renginio apibendrinimas
16:00 Pabaiga

Daugiau informacijos: Švietimo mainų paramos fondo komunikacijos specialistė Vaiva Ružaitė, [email protected], +370 6 587 7995

 

 

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022