Kviečiame į viešąją konsultaciją su VRK ir politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ atstovais apie rinkimus ir jaunimo dalyvavimą juose

2023-02-01

Kviečiame į viešąją konsultaciją su Vyriausiosios rinkimų komisijos ir politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ atstovais apie rinkimus ir jaunimo dalyvavimą juose jau rytoj, vasario 2 d., 10.00 val. 

Artėjant 2023 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, Jaunimo reikalų agentūra bendradarbiaudama su Vyriausiąja rinkimų komisija ir politikos stebėsenos tinklu „Žinau, ką renku“ organizuoja viešąją konsultaciją jaunimui, jaunimo organizacijoms, su jaunimu dirbantiems, ir visiems besidomintiems asmenims.

Konsultacija vyks 2023 m. vasario 2 d. 10.00 val. Jos metu bus kalbama apie jaunimo aktyvumą rinkimuose, pateikiama kita statistika, gerieji pavyzdžiai ir kt., bus galima užduoti klausimus ir diskutuoti su Vyriausiosios rinkimų komisijos bei politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ atstovais. Dalyvavimas renginyje atviras visiems ir be registracijos. 

Prisijungti kviečiame su šia nuoroda

Renginys taip pat bus transliuojamas tiesiogiai ir Jaunimo reikalų agentūros Facebook platformoje

Jei turėtumėte klausimų dėl dalyvavimo, galite kreiptis į Darių Grigaliūną, tel. 8 633 46057, el. p. [email protected]

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022