Karjeras Tau - Tavo karjerai!

2022-11-25

Svarstai, kokią specialybę rinktis studijuoti? Norėtum pamatyti iš arti, kaip atrodo specialisto darbo diena? O gal nori atlikti testą ir sužinoti savo karjeros kryptį? Visa tai ir dar daugiau gali surasti tavo Karjere.
Ateik individualiai konsultacijai ir sužinok daugiau apie save
Karjeros specialistai tau padės atlikti profesinio orientavimo testą, sužinoti apie studijų galimybes, gauti karjeros planą, sužinoti apie savanorystę arba praktiką ir dar daugiau.
Dalyvauk grupinėje konsultacijoje ir tobulink savo įgūdžius
Karjere gali susitikti su įvairių profesijų atstovais, dalyvauti kūrybinėse savęs pažinimo arba kompetencijų auginimo dirbtuvėse, dalyvauti verslo skatinimo paskaitose ir dar daugiau.
Išbandyk savo svajonių profesiją
Karjeros specialistai tau padės atlikti praktiką, savanorystę, šešėliauti norimą specialybę, dirbti vasarą, aplankyti norimą įmonę ir dar daugiau.
Profesinio orientavimo procese Karjeras suteikiama išskirtinę galimybę pasimatuoti ir išbandyti dominančią profesiją. Tai gali padaryti tiek moksleivis, tiek studentas, tiek kiekvienas, norintis atrasti labiausiai patinkančią sritį.
Profesinio orientavimo paslaugas teikia puikūs savo srities profesionalai, kurie atvirai sutinka kiekvieną užsukantį klientą, individualiai vertina situaciją, pataria ir gelbsti karjeros klystkeliuose.
Tai vieta, kur darniai apjungiamos savivaldos, mokyklų, Jaunimo reikalų agentūros ir verslo jėgos, kad žmonės gautų kuo efektyvesnes, plataus profilio profesinio orientavimo paslaugas.
Daugiau informacijos čia!

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022