Dalyvaukite konferencijoje karjeros specialistams (Vilniuje)

Kviečia karjeros specialistus ir karjeros mokytojus lapkričio 15 d. dalyvauti konferencijoje „Kartu galime daugiau: ES iniciatyvos + karjeros specialistai“.

2022-10-24

Švietimo mainų paramos fondas ir Lietuvos karjeros specialistų asociacija kviečia karjeros specialistus ir karjeros mokytojus lapkričio 15 d. dalyvauti konferencijoje „Kartu galime daugiau: ES iniciatyvos + karjeros specialistai“.

Kaip ES iniciatyvos gali padėti jaunuoliams profesijos pasirinkimo kelyje, kokios profesinio orientavimo tendencijos vyrauja socialiniuose tinkluose, kaip karjeros pasirinkimą stiprina savanorystė ir dalyvavimas tarptautiniuose projektuose? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus bus pateikti ne tik pristatymų metu, bet ir bendrose grupinėse diskusijose su konferencijos dalyviais.

Konferencijoje pranešimus skaitys ŠMSM Mokymosi visą gyvenimą departamento neformalaus švietimo skyriaus vedėjas Tomas Pūtys, projekto „Euroguidance“ ambasadorius, gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje komunikacijos grupės asistentė Aneta Stankevičienė, įvairių ES iniciatyvų ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijos atstovai.

SVARBI INFORMACIJA:

REGISTRACIJA. Registruotis kviečiame po vieną asmenį iš įstaigos. Registracija bus uždaryta pasiekus maksimalų dalyvių skaičių.

Visi užsiregistravę dalyviai gaus priminimo laišką artėjant konferencijos datai.

Visa konferencijos programa ČIA.

Iki pasimatymo renginyje!

SVARBI INFORMACIJA DĖL COVID-19 prevencijos:

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022