Skelbiamas Jaunimo darbuotojų stipendijų skyrimo konkursas!

2022-10-21

Jaunimo reikalų agentūra (toliau – Agentūra), vadovaudamasis Agentūros direktoriaus 2022 m. spalio 20 d. įsakymu Nr. 2V-300 (1.4) „Dėl jaunimo darbuotojų stipendijų skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 2022 m. spalio 21 d. paskelbtu Teisės aktų registre, skelbia Jaunimo darbuotojų stipendijų skyrimo konkursą (toliau – Konkursas).

Konkurso tikslas – skatinti su jaunimu dirbančius asmenis teikti kokybiškas darbo su jaunimu paslaugas regionuose (toliau - A priemonė stipendijai gauti) ir didžiuosiuose miestuose (toliau – B priemonė stipendijai gauti). Šios stipendijos skiriamos už reikšmingų, pridėtinę vertę kuriančių bei tęstinumo siekiančių darbo su jaunimu veiklų vykdymą per praėjusius metus.

Teisę pretenduoti gauti stipendiją turi jaunimo darbuotojai, vykdantys atvirąjį darbą su jaunimu atviruosiuose jaunimo centruose ir (ar) atvirosiose jaunimo erdvėse, ir (ar) mobilųjį darbą su jaunimu, ir (ar) darbą su jaunimu gatvėje, ir (ar) jaunimo praktinių įgūdžių ugdymą regione (A priemonė) arba didžiajame mieste (B priemonė), dirbantys ne mažiau nei pusę etato, bei 2020-2022 metais neturėję paslaugų teikimo sutarčių, sudarytų su Agentūra.

Pretendentas turi atitikti šias sąlygas:

Bendra numatoma stipendijoms skirti suma – 5 000 (penki tūkstančiai) Eur:

Paraiškas galima teikti iki 2022m. lapkričio 21 d. 23:59 val. el. paštu [email protected].

Daugiau informacijos rasite čia.

Paraiškų teikimo klausimais darbo dienomis elektroniniu paštu ir telefonu konsultuoja Agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vedėja Eglė Došienė, el. paštas [email protected], tel. 8 655 88322.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022