Aktyvių piliečių fondas kviečia NVO darbuotojus ir savanorius teikti paraiškas!

2022-10-20

Aktyvių piliečių fondas (APF) kviečia nevyriausybinių organizacijų (NVO) darbuotojus ir savanorius kelti kvalifikaciją, megzti partnerystes ir kurti bendrus projektus su NVO atstovais iš Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos – fondo šalių donorių.

Atrinkti praktinio mokymosi mobilumo projektai gaus finansavimą NVO darbuotojams/savanoriams vykti trumpalaikių vizitų (nuo 5 iki 20 darbo dienų) į šalį donorę ar iš jų pasikviesti kolegas ar ekspertus į Lietuvą, laikinai įsiliejant į priimančios NVO aplinką, mokantis, mezgant partnerystes, įgyjant naujų naudingų kompetencijų. Visa veikla turi baigtis ne vėliau kaip 2024 m. kovo 31 d.

Dalyviai: 1 – 3 NVO darbuotojas(-ai)/ savanoris(-iai).

APF finansavimas: iki 100 % tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Dengiamos tiesioginės priėmimo (mentoriaus atlyginimas, vertimas ir kt.) ir dalyvio išlaidos (kelionė, draudimas, apgyvendinimas, dienpinigiai), kompensuojamas dalyvio atlyginimas bei netiesioginės išlaidos.

Partneriai: būtina šių projektų sąlyga – šalies donorės nevyriausybinės organizacijos dalyvavimas projekte. Lietuvos organizacijoms, ieškančioms partnerių, taip pat gali padėti Norvegijos Helsinkio komitetas ir Islandijos žmogaus teisių centras, atstovaujantys savo šalims APF programos kontekste. Potencialių partnerių paieškai palengvinti yra sukurtos partnerių paieškos duomenų bazės Norvegijoje ir Islandijoje.

Praktinio mokymosi mobilumo paraiškos pateikimo terminas – 2022 m. gruodžio 15 d. 23:59 val. Lietuvos laiku.

Kvietimo dokumentai:

Iškilus klausimams organizacijos gali kreiptis į Fondo operatorių adresu [email protected] arba pasitikrinti D.U.K. skyrelyje

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022