Jaunimas kalba – „YOUTH TALKS“ atviras kvietimas visiems

2022-10-04

Pateik paraišką dalyvauti „Jaunimas kalba“ renginyje ir būk išgirstas!

2022-aisiais Europos jaunimo metais Europos Komisija ir Europos švietimo ir kultūros vykdomoji agentūra organizuoja renginį „Jaunimas kalba“, kuris yra įvairių didelio masto Europos renginių dalis. „Jaunimas kalba“ – tai įkvepiančios jaunimo istorijos, skirtos jauniems žmonėms, priešais gyvą auditoriją, transliuojamos internetu bei įrašomos. Galutinis vaizdo įrašas turės subtitrus 28 kalbomis, juo bus dalijamasi ES akademijos platformoje kaip Europos solidarumo korpuso bendrųjų internetinių mokymų dalimi.

Ieškome 18–35 metų pranešėjų, kurie pasidalytų savo unikaliomis istorijomis 2022 m. gruodžio 5 d. Briuselyje, Čekijos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Europos Sąjungos.

Šiuo metu ieškome istorijų apie:

*1. HUMANITARINĘ PAGALBĄ IR SAVANORYSTĘ

Dalyvavai ES organizuojamose humanitarinės pagalbos intervencijose, pvz., ES pagalbos savanorių iniciatyvoje, arba kaip Europos Komisijos tarptautinės partnerių organizacijos narys? Ar turi istoriją apie tai, kaip geriausiai galima paremti pažeidžiamiausias grupes, tokias kaip šalies viduje perkelti asmenys, pabėgėliai ir kt.? Gal dalyvavai ar šiuo metu dalyvauji gerai veikiančiame savanorystės projekte, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas humanitarinei pagalbai? Jei manai, kad turi istoriją kurią turi išgirsti visi, registruokis!

2. ĮGŪDŽIŲ UGDYMĄ IR DARBO JĖGĄ

Ar domiesi švietimu ir mokymu? Gal turi novatoriškų idėjų, kaip įtraukti visas kartas į mokymąsi? Galbūt radai unikalų būdą tobulinti įvairių tikslinių grupių kompetencijas? Pasidalink su mumis savo vizija apie tai, kaip geriausiu būdu tobulinti įgūdžius.

3. PSICHINĘ SVEIKATĄ IR JAUNIMĄ

Ar tau rūpi psichinė sveikata ir prevencija? Turi patirties sprendžiant psichikos sveikatos problemas ar gerinant bendraamžių psichikos sveikatos būklę? Manai, kad rūpinimasis savo psichine sveikata yra pirmasis žingsnis siekiant padėti kitiems? Pasidalink savo istorija!

Jei labai nori pasidalyti savo istorija viena iš šių temų? Kreipkis dabar!

Prieš kreipiantis…

Norint tapti „Jaunimo pokalbių“ pranešėju, reikia investuoti laiko ir energijos. Atrinkti pranešėjai dalyvauja internetiniame koučingo procese, kuris trunka apie 4-6 savaites. Profesionalus treneris kalbėtojus moko, rengia ir palaiko, kad pagerintų savo viešojo kalbėjimo įgūdžius ir rastų savo unikalų pasakotojo balsą. Tai ne tik pokalbis, bet ir mokymosi patirtis.

Jei turi papasakoti įkvepiančią istoriją ir nori prisijungti prie šios mokymosi kelionės, užpildyk šią paraiškos formą ir iki 2022 m. spalio 12 d. 23:59 val. įkelkite vienos minutės vaizdo įrašą, pristatantį save ir savo istoriją.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022