Kviečiame į tinklo susitikimą, skirtą JRK, su jaunimu dirbantiems asmenims bei JST programos mentoriams!

2022-09-16

Jaunimo reikalų agentūra (toliau - JRA) kviečia į tinklo susitikimą, skirtą jaunimo reikalų koordinatoriams (JRK), su jaunimu dirbantiems asmenims (jaunimo darbuotojams, su jaunimu dirbančių organizacijų vadovams, kt.) bei Jaunimo savanoriškos tarnybos (toliau - JST) programos mentoriams. Renginys skirtas informacijos, gerųjų patirčių, metodikų pristatymui.

Renginio data: 2022 m. spalio 27-28 d.

Renginio vieta: Vilniaus miestas, Panorama Hotel (Sodų g. 14, Vilnius 01313)

REGISTRACIJOS ANKETA

Registracija į tinklo susitikimą vyksta iki spalio 14 d. (imtinai)

Esant dideliam užsiregistravusiųjų skaičiui, dalyvių skaičius ir (ar) savivaldybės / įstaigos atstovų skaičius nuo vienos organizacijos renginyje gali būti ribojamas.

Renginio programa ir kita su renginiu susijusi informacija bus pateikta užsiregistravusiems ir į renginį pakviestiems dalyviams. Renginio dalyviams apmokamos maitinimo ir apgyvendinimo išlaidos. JRA nekompensuoja transporto į ir (ar) iš tinklo susitikimo vietos ar kitų išlaidų.

Kylant klausimams dėl dalyvavimo renginyje, kontaktinis asmuo: Laima Jasionytė, tel. +370 634 53 842, el. p. [email protected]

Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Dalyvis(-ė), užpildydamas(-a) anketą sutinka, kad renginio metu filmuojamoje ir (ar) fotografuojamoje medžiagoje gali atsirasti jo(-os) atvaizdas, kuris gali būti panaudojamas Jaunimo reikalų agentūros vykdomų veiklų viešinimo tikslais.

Renginio metu ir (ar) iki jo bus laikomasi visų Lietuvos Respublikos (toliau – LR) Vyriausybės nutarimų ir rekomendacijų dėl renginių organizavimo ir dalyvių dalyvavimo juose. Renginio organizatoriai pasilieka teisę keisti dalyvavimo renginyje sąlygas, renginio dalyvių skaičių ir (ar) imtis kitų priemonių, reikalingų dalyvių saugumui ir LR Vyriausybės nutarimų ir rekomendacijų įgyvendinimo užtikrinimui.

Asmeniniai duomenys bus naudojami tik komunikacijos dėl tinklo susitikimo tikslais. Duomenys kaupiami duomenų talpyklų paslaugas teikiančių bendrovių platformose. Su asmens duomenų Jaunimo reikalų agentūroje tvarkos aprašu galite susipažinti www.jra.lt. Duomenų apsaugos pareigūnas – Uždaroji akcinė bendrovė „JURIDICON“. Kilus klausimų, kreipkitės el. paštu [email protected] arba tel. nr.: 8 616 02000.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022