Kviečiame dalyvauti jaunimo esė konkurse tvaresnės ekonomikos tema

2022-08-29

konkursas

Skatindama jaunimą aktyviai prisidėti sprendžiant svarbiausius visuomenės iššūkius, Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia dalyvauti jau 7-ąjį kartą Europos Komisijos organizuojamame esė konkurse ir pasidalinti mintimis šia aktualia tema – „Mūsų Europos ekonomika labai priklausoma nuo iškastinio kuro. Kaip būsimieji jaunieji verslininkai gali prisidėti prie tvaresnės ekonomikos?“.

Europos Komisijos organizuojamas konkursas – tai puiki galimybė jaunimui pasidalinti savo idėjomis ir taip prisidėti prie Europos energetinės priklausomybės nuo iškastinio kuro mažinimo. O tai ypač svarbu šiandieniame ekonominiame ir geopolitiniame kontekste. Dėl susidariusios geopolitinės padėties ir augančių išteklių kainų, su kuriomis susiduria ne tik verslo atstovai, bet ir visi šalies gyventojai, dabar dar aiškiau matome, kad tvari ekonomika, energetinė nepriklausomybė bei žaliosios technologijos yra kaip niekad svarbios“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Šis tarptautinis konkursas ne tik skatina jaunimą domėtis šių dienų aktualijomis, bet ir stiprina analitinį mąstymą, lavina kūrybinius gebėjimus, leidžia kartu su Europos jaunimu konkuruoti dėl apdovanojimų.

Konkurse gali dalyvauti 18–25 metų jaunimas, kuris anglų kalba turi parašyti ne daugiau kaip 2 500 žodžių esė ir ją įkelti į Europos Komisijos svetainę arba atsiųsti el. paštu [email protected].

Kūrybinius esė anglų kalba galima teikti iki šių metų rugsėjo 26 dienos.

Konkurso komisija išrinks tris finalininkus, kurie dalyvaus šių metų lapkritį Prahoje, Čekijoje, vyksiančioje Mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) asamblėjoje ir turės galimybę pristatyti savo esė daugiau kaip 500 į asamblėją susirinkusių dalyvių. Viešojo balsavimo būdu bus išrinktas nugalėtojas.

Daugiau informacijos apie jaunimo esė konkursą galite rasti Europos Komisijos svetainėje.

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022