Mokymo kursai „Jaunimo dalyvavimo „SITUATIONSHIP“: kokias iš tikrųjų galimybes turi jaunimas?“

Esi jaunas(-a), aktyvus(-i), turi gerų idėjų, kurias norėtum kartu su bendraminčiais įgyvendinti savo bendruomenėje, organizacijoje, o gal mokykloje? Tuomet kviečiame tave į mokymus „Jaunimo dalyvavimo „SITUATIONSHIP“: kokias iš tikrųjų galimybes turi jaunimas?“, kurie suteiks žinių, kaip „gerą idėją“ paversti „gera paraiška“ ir gauti finansavimą!

Pradžia: 2024-06-17 08:00

Pabaiga: 2024-06-21 17:00

2024-06-04

Esi jaunas(-a), aktyvus(-i), turi gerų idėjų, kurias norėtum kartu su bendraminčiais įgyvendinti savo bendruomenėje, organizacijoje, o gal mokykloje? Tuomet kviečiame tave į mokymus „Jaunimo dalyvavimo „SITUATIONSHIP“: kokias iš tikrųjų galimybes turi jaunimas?“, kurie suteiks žinių, kaip „gerą idėją“ paversti „gera paraiška“ ir gauti finansavimą!

Mokymų metu sužinosite apie ES programas jaunimui ir veiklos finansavimo galimybes, gilinsitės į tokias temas kaip aktyvus dalyvavimas, pilietiškumas, kaip motyvuoti save ir draugus. O svarbiausia – išmoksite kokybiškai užpildyti projekto paraišką! Renginyje dalyvaus aktyvių jaunų žmonių komandos iš visos Lietuvos, tad tai – puiki proga susirasti naujų draugų. 

Taip pat bus naudojamos įvairios aktyvios užduotys, tokios kaip simuliacijos, „brainstormo“ sesijos, praktinių atvejų analizės, bus rengiami problemų sprendimo žemėlapiai. Programoje bus skirta laiko ir laisvalaikio pramogoms, gal net – iššūkiams.

Data: 2024 m. birželio 17-21 d.
Vieta: Molėtai

Mokymus ves:
Nerijus Miginis – jaunimo srities mokymų vadovas ir konsultantas, kuris pats yra įgyvendinęs judantį jaunimo projektą, kurio metu dalyviai kartu aplankė net 4 valstybes. Nerijus organizuoja ir moderuoja hakatonus, renginius, kurių metu jauni žmonės kartu su politikais diskutuoja, kaip spręsti jaunimui aktualias problemas. 2019 metais Nerijus gavo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos apdovanojimą kaip metų žmogus, labiausiai nusipelnęs jaunimui.
Aidas Gedminas – Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro direktorius (programos Socialinis sufleris, Social Breeze), Jaunimo reikalų agentūros mokymų vadovo tinklo narys bei laisvai samdomas mokymų vadovas. Šiuo metu įgyvendina nacionalinį „Stiprūs įvairovėje” projektą. Aidas – buvęs Europos solidarumo korpuso savanoris, kuris Covid-19 metu 6 mėnesius veikė Jordanijoje. Taip pat buvęs Lietuvos jaumimo organizacijų tarybos (LiJOT) valdybos narys, Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) ir Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LiMSA) revizijos komisijos narys. Taip pat yra buvęs Kelmės jaunimo reikalų tarybos narys. 

Skamba įdomiai? Nori dalyvauti? Viskas, ką reikia padaryti:
- suburti 2-3 asmenų komandą (grupės narių amžius: 16-29 m.);
- susirasti grupės lyderį(-ę), kuri būtų vyresnis nei 18 m.
- užpildyti registracijos anketą;
- trumpai aprašyti savo patirtį bei idėją, kurią norėtumėte įgyvendinti.

Registruotis galima iki š. m. birželio 8 d. Dalyvių kiekis mokymuose ribotas, todėl bus vykdoma atranka. Mokymuose dalyvauti galės tik tos komandos, kurios gaus raštišką organizatorių patvirtinimą (jį gausite po birželio 8 d.)

REGISTRACIJA 

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Dalyviams bus suteikiama nakvynė ir maitinimas, kompensuojamos kelinės į ir iš renginio išlaidos.

Renginio vieta pritaikyta judėjimo negalią turintiems dalyviams: liftas, pritaikyti kambariai, konferencijų salė.

Jei turite klausimų, kreipkitės: vyr. specialistė Evelina Stanaitienė el. p.: [email protected], tel. +370 671 69348, arba vyr. specialistė Simona Statauskaitė el. p.: [email protected], tel. +370 661 77083. 

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022