Akredituotų SVO organizacijų sąrašas

Šiuo metu Jaunimo savanoriškos tarnybos programoje akredituotos SVO organizacijos:

Eil. Nr.  Organizacijos pavadinimas Apskritis / savivaldybė Kontaktai
1. Asociacija „Švietimas visiems“ Šiaulių apskritis (Pakruojo r. sav.)  Greta Jasiūnienė
El. p.: [email protected]   
Tel.: +37069845088
2. Jaunimo organizacija „Alterno“ Klaipėdos apskritis (Klaipėdos r., Šilutės r.)

Inesa Gaudutytė 
El.p.: [email protected]
Tel.: +37068497131 
Kotryna Mažonienė  
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37063018486
Neda Gaudutytė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37067390966

3. Viešoji įstaiga „Visuomenės ir verslo plėtros institutas“ Marijampolės ir Alytaus apskritys (Marijampolės r., Marijampolės m., Kazlų Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r., Lazdijų r., Alytaus m., Alytaus r., Varėnos r.)

Aistė Rutkauskienė (Marijampolės m., Kazlū Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37062043662 
Alma Stučkienė (Lazdijų r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37067874004
Aistė Macijauskaitė (Marijampolės r., Marijampolės m., Kazlų Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37062020247

Evelina Barkauskaitė (Marijampolės r., Marijampolės m., Kazlų Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r.)
El.p.:
[email protected]
Tel.: +37064394940
Miglė Pročkytė (Alytaus m.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37064543409
Jovita Viatkinaitė (Marijampolės m., Marijampolės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37069588474
Edgaras Jančiukas (Alytaus m., Alytaus r., Varėnos r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37062247027
Martynas Klimašauskas (Marijampolės m., Marijampolės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37065474665

4. Viešoji įstaiga ,,Socialinė iniciatyva“ Panevėžio apskritis (Pasvalio r.) Viktorija Gaspariūnaitė 
El.p.: [email protected]    
Tel.: +37065250718
Monika Milčiūtė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37067492624  
Greta Garalevičiūtė 
El.p.: [email protected] 
5. Viešoji įstaiga „Iniciatyvų Biuras“ Vilniaus apskritis (Elektrėnų m. sav.)  Aurelija Kuzmičienė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37064823732
6. Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Tauragės apskritasis stalas“ Tauragės apskritis (Tauragės r, Pagėgių r.)

Laurynas Kryžauskas (Tauragės r., Pagėgių r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37068405430
Toma Mockuvienė (Tauragės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37065642264
Agnė Gailienė (Tauragės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37063381335

7. Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Jaunimo apskritasis stalas“ Šiaulių apskritis (Akmenės r, Kelmės r., Radviliškio r.) Dalia Noraitė-Borusienė (Akmenės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37064878125
Merūnis Jukonis (Kelmės r.)
El.p.: [email protected]
+37067112400

Vasaris Gutauskas (Akmenės r.)
E.p.: [email protected]
Tel.: +37068508774
Reda Bubliauskienė (Radviliškio r.)

El.p.: [email protected]
Tel.: +37060604200
8. Asociacija „Laisvieji piliečiai“ Šiaulių apskritis (Šiaulių m., Šiaulių r.) Giedrė Brazlauskaitė 
El. p.: [email protected]
Tel.: +37061207080
Monika Urbietienė  
El.p.: [email protected]
Tel.: +37069848446  
Akvilė Rami 
El.p.: [email protected]
9. Asociacija „Padėkime vaikams“ Alytaus apskritis (Druskininkų r.) Laura Gardziulevičienė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061194581 
Aistė Fedaravičiūtė 
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37069204820
Gerda Zubavičienė 
El.p.: [email protected] 
10. Biržų jaunimo klubas „Žalias“ Panevėžio apskritis (Panevėžio m.)  Merūnas Jukonis 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37967112400 
11. Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus Stalas“  Panevėžio apskritis (Rokiškio r., Panevėžio m., Panevėžio r., Biržų r., Kupiškio r.)  Birutė Bagdonienė (Rokiškio r.)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37061785348
Malvina Zimblienė (Panevėžio m., Panevėžio r.)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37061619175
Rebeka Pešėlytė (Biržų r.)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37068129927
Greta Stupenko (Kupiškis)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37063368475
12. Viešoji įstaiga „Ne imti, bet duoti“ Utenos, Vilniaus ir Kauno apskritys (Utenos r., Vilniaus m., Vilniaus r., Kaišiadorių r., Jonavos r., Prienų r., Birštono r., Šalčininkų r., Širvintų r., Švenčionių r.,Trakų r., Ukmergės r., Anykščių r., Ignalinos r., Molėtų r., Zarasų r., Visagino r.) Toma Bradūnaitė
El.p.:
[email protected]
Tel.: +37067753961
Aistė Ambravičiūtė
El.p.: [email protected]
Tel.: +37063008748
13.     V. P.
El.p.: 
Tel.: 
14. Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ Klaipėdos apskritis (Klaipėdos m.) Eglė Šerulytė 
El.p.: [email protected]
Tel.: +370606694085
15. Labdaros ir paramos fondas „Tavo svajonė“ Kauno apskritis (Kėdainių r., Raseinių r.) Deividas Judenis
E.p.: [email protected] 
Tel.: +37062066767
16.      
17. Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ Panevėžio apskritis (Panevėžio m.) Daiva Juodelienė (Panevėžio m.)
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37064536900
Kasparas Vaičelis (Panevėžio m.)
El.p.: [email protected]
18. Šakių atviras jaunimo centras Marijampolės apskritis (Šakių r.) Judita Ambrasienė
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37062390467
19. Šilalės rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ Tauragės apskritis (Šilalė r., Jurbarko r., Tauragės r., Pagėgių r.) Guoda Juškaitė (Šilalės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37062678519
Rūta Ramanauskienė (Šilalės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37065035130
Neda Šimkūnaitė (Šilalės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37065794508 
Šimanauskienė Gintarė (Jurbarko r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37063836475
Laurynas Kryžauskas (Tauragės r., Pagėgių r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37068405430

20. Verslo ir lyderystės akademija „In Corpore“ Klaipėdos apskritis (Skuodo r., Kretingo r., Palangos r.) Raimonda Šuopytė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061577132
21. Viešoji įstaiga „Actio Catholica Patria“ Kauno apskritis (Kauno m., Kaišiadorių r.)  Iveta Pudženytė
E.p.: [email protected] 
Ieva Hug
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37063058865
22. Viešoji įstaiga „Asmenybės ugdymo kultūros centras“ Klaipėdos ir Telšių apskritys (Klaipėdos m., Telšių r., Mažeikių r. sav., Plungės r. sav., Rietavo sav.) Raimonda Šuopytė (Klaipėdos m., Rietavo r., Telšių r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37061577132
Ligita Diržininkienė (Telšių r., Mažeikių r., Plungės r., Rietavas)
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061131855
23. Asociacija „Jaunimo edukacinis centras“ Klaipėdos apskritis (Šilutės r.) Rimvydas Petrauskis (Šilutės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37060327933
Rimutė Pilipavičienė (Šilutės r.)
El.p.:
[email protected] 
Tel.: +37061574500

Atnaujinta 2023-03-10

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022