Akredituotų KO organizacijų sąrašas

Šiuo metu Jaunimo savanoriškos tarnybos programoje akredituotos Koordinuojančios organizacijos:

Eil. Nr.  Organizacijos pavadinimas Apskritis / savivaldybė Kontaktai
1. Asociacija „Švietimas visiems“ Šiaulių apskritis (Pakruojo r. sav.)  Greta Jasiūnienė
El. p.: [email protected]   
Tel.: +37069845088
2. Jaunimo organizacija „Alterno“ Klaipėdos apskritis (Klaipėdos r., Šilutės r.)

Inesa Gaudutytė 
El.p.: [email protected]
Tel.: +37068497131 
Kotryna Mažonienė  
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37063018486
Neda Gaudutytė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37067390966

3. Viešoji įstaiga „Visuomenės ir verslo plėtros institutas“ Marijampolės ir Alytaus apskritys (Marijampolės r., Marijampolės m., Kazlų Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r., Lazdijų r., Alytaus m., Alytaus r., Varėnos r.)

Aistė Rutkauskienė (Marijampolės m., Kazlū Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37062043662 
Alma Stučkienė (Lazdijų r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37067874004
Aistė Macijauskaitė (Marijampolės r., Marijampolės m., Kazlų Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r.)
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37062020247

Evelina Barkauskaitė (Marijampolės r., Marijampolės m., Kazlų Rūdos r., Kalvarijos r., Vilkaviškio r.)
El.p.:
[email protected]
Tel.: +37064394940

Monika Pileckaitė (Marijampolės r.) 

El.p.:  [email protected]

Tel.:   +370614 81911

Benediktas Vjužaninas (Alytus) 

El.p.:  [email protected]

Tel.:  +37062826264

Jovita Viatkinaitė (Marijampolės m., Marijampolės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37069588474
Edgaras Jančiukas (Alytaus m., Alytaus r., Varėnos r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37062247027
Martynas Klimašauskas (Marijampolės m., Marijampolės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37065474665

4. Viešoji įstaiga ,,Socialinė iniciatyva“ Panevėžio apskritis (Pasvalio r.) Viktorija Gaspariūnaitė 
El.p.: [email protected]    
Tel.: +37065250718
Greta Garalevičiūtė 
El.p.: [email protected] 
5. Viešoji įstaiga „Iniciatyvų Biuras“ Vilniaus apskritis (Elektrėnų m. sav.)  Aurelija Kuzmičienė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37064823732
6. Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Tauragės apskritasis stalas“ Tauragės apskritis (Tauragės r, Pagėgių r.)

Laurynas Kryžauskas (Tauragės r., Pagėgių r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37068405430
Toma Mockuvienė (Tauragės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37065642264
Agnė Gailienė (Tauragės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37063381335

7. Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Jaunimo apskritasis stalas“ Šiaulių apskritis (Akmenės r, Kelmės r., Radviliškio r.) Dalia Noraitė-Borusienė (Akmenės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37064878125
Vasaris Gutauskas (Akmenės r.)
E.p.: [email protected] 
Tel.: +37068508774
8. Asociacija „Laisvieji piliečiai“ Šiaulių apskritis (Šiaulių m., Šiaulių r.) Giedrė Brazlauskaitė 
El. p.: [email protected]
Tel.: +37061207080
Monika Urbietienė  
El.p.: [email protected]
Tel.: +37069848446  
Akvilė Rami 
El.p.: [email protected]
9. Asociacija „Padėkime vaikams“ Alytaus apskritis (Druskininkų r.) Laura Gardziulevičienė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061194581 
Aistė Fedaravičiūtė 
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37069204820
Gerda Zubavičienė 
El.p.: [email protected] 
10. Biržų jaunimo klubas „Žalais“ Panevėžio apskritis (Biržų r.)  Merūnas Jukonis 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37067112400 
11. Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus Stalas“  Panevėžio apskritis (Rokiškio r., Panevėžio m., Panevėžio r., Biržų r., Kupiškio r.)  Birutė Bagdonienė (Rokiškio r.)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37061785348
Malvina Zimblienė (Panevėžio m., Panevėžio r.)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37061915046
Rebeka Pešėlytė (Biržų r.)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37068129927
Greta Stupenko (Kupiškio r.)
El.p.: [email protected]   
Tel.: +37063368475
12. Viešoji įstaiga „Ne imti, bet duoti“ Utenos, Vilniaus ir Kauno apskritys (Utenos r., Vilniaus m., Vilniaus r., Kaišiadorių r., Jonavos r., Prienų r., Birštono r., Šalčininkų r., Širvintų r., Švenčionių r.,Trakų r., Ukmergės r., Anykščių r., Ignalinos r., Molėtų r., Zarasų r., Visagino r.)

Toma Bradūnaitė
El.p.:
[email protected]
Tel.: +37067753961
Aistė Ambravičiūtė
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37063008748

Sandra Gaučiūtė
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37067323464

13. VšĮ „Užimtumo centras“ Kauno, Tauragės, Alytaus apskritys (Tauragės sav., Kauno m. sav., Alytaus m. sav.) Vita Kalinauskienė
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37064762560
14. Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ Klaipėdos apskritis (Klaipėdos m.)

Eglė Šerulytė 
El.p.: [email protected]
Tel.: +370606694085

Samanta Nardiuževa

El.p.:  [email protected]

15. Labdaros ir paramos fondas „Tavo svajonė“ Kauno apskritis (Kėdainių r., Raseinių r.) Deividas Judenis
E.p.: [email protected] 
Tel.: +37062066767
16. VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centras“ Utenos, Šiaulių apskritys (Šiaulių m. sav., Šiualių r. sav., Visagino sav., Radviliškio sav., Pakruojo sav., Kelmės sav., Joniškio sav., Akmenės sav.)

Aidas Gedminas (Kelmės ir Joniškio r.)
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061679594

Reda Bubliauskiene (Radviliškio r.)

El.p.:  [email protected]

Tel.: +370606 04 200

17. Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ Panevėžio apskritis (Panevėžio m.) Daiva Juodelienė (Panevėžio m.)
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061652340 
18. Šakių atviras jaunimo centras Marijampolės apskritis (Šakių r.) Judita Ambrasienė
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37062390467
19. Šilalės rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ Tauragės apskritis (Šilalė r., Jurbarko r., Tauragės r., Pagėgių r.) Guoda Juškaitė (Šilalės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37062678519
Neda Šimkūnaitė (Šilalės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37065794508 
Šimanauskienė Gintarė (Jurbarko r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37063836475
20. Verslo ir lyderystės akademija „In Corpore“ Klaipėdos apskritis (Skuodo r., Kretingo r., Palangos r.) Raimonda Šuopytė 
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061577132
21. Viešoji įstaiga „Actio Catholica Patria“ Kauno apskritis (Kauno m., Kaišiadorių r.)  Iveta Pudžemytė
E.p.: [email protected] 
Ieva Hug
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37063058865
22. Viešoji įstaiga „Asmenybės ugdymo kultūros centras“ Klaipėdos ir Telšių apskritys (Klaipėdos m., Telšių r., Mažeikių r. sav., Plungės r. sav., Rietavo sav.) Raimonda Šuopytė (Klaipėdos m., Rietavas, Telšių r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37061577132
Ligita Diržininkienė (Telšių r., Mažeikių r., Plungės r., Rietavo r.)
El.p.: [email protected] 
Tel.: +37061131855
23. Asociacija „Jaunimo edukacinis centras“ Klaipėdos apskritis (Šilutės r.) Rimvydas Petrauskis (Šilutės r.)
El.p.: [email protected]
Tel.: +37060327933
Rimutė Pilipavičienė (Šilutės r.)
El.p.:
[email protected] 
Tel.: +37061574500

Atnaujinta 2024-07-05

ERASMUS
LIJOT
PLJS
LJM
ESK
Biudžetinė įstaiga, kodas 188681478. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Jaunimo reikalų agentūra 2022